اخبار - انتخاب روابط عمومی منطقه ویژه به عنوان روابط عمومی برتر

منبع: - بازدید: 635
انتخاب روابط عمومی منطقه ویژه به عنوان روابط عمومی برتر

خلاصه

در گردهمایی خبرنگاران و روزنامه نگاران سیرجان؛ از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه ارتباط با رسانه تقدیر شد.


متن کامل

در گردهمایی خبرنگاران و روزنامه نگاران سیرجان؛ از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه ارتباط با رسانه تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی در گردهمایی خبرنگاران و روزنامه نگاران سیرجان که شامگاه ۱۷ مردادماه به مناسبت روز خبرنگار در مجموعه شبدیز توسط رسانه ها برگزار شد، از ۷ روابط عمومی به خاطر تعامل و ارتباط با رسانه تقدیر شد.

  در گردهمایی خبرنگاران و روزنامه نگاران سیرجان که شامگاه ۱۷ مردادماه به مناسبت روز خبرنگار در مجموعه شبدیز توسط رسانه ها برگزار شد، از ۷ روابط عمومی به خاطر تعامل و ارتباط با رسانه تقدیر شد.

  مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان گفت: نمایندگان رسانه ها و نشریات محلی سیرجان در قالب کارگروهی به بررسی و ارزیابی نحوه تعامل و ارتباط روابط عمومی ادارات، نهادها و شرکت های اقتصادی شهرستان با رسانه ها پرداختند و در نهایت ۷ روابط عمومی را به عنوان روابط عمومی های برتر در حوزه ارتباط با رسانه انتخاب کردند.

 علیرضا پوررضاقلی افزود: قرار بود از این هفت روابط عمومی طی مراسمی در اردیبهشت ماه و در هفته روابط عمومی و اطلاع رسانی تجلیل شود اما به دلایلی مراسم مذکور برگزار نشد تا اینکه با تصمیم اهالی رسانه در مراسم روز خبرنگار که شامگاه ۱۷ مرداد توسط خود رسانه ها برگزار شد، تقدیر به عمل آمد.

  رییس شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان اینگونه تجلیل ها را موجب ایجاد انگیزه و رقابت در روابط عمومی های شهرستان دانست و ادامه داد: روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان، شهرداری، نیروی انتظامی، اداره بهزیستی و دانشگاه آزاد اسلامی در بخش ادارات و نهادها و نیز روابط عمومی شرکت گل گهر و منطقه ویژه اقتصادی در بخش شرکت های اقتصادی، عنوان روابط عمومی های برتر در حوزه ارتباط با رسانه را از آن خود کردند.