اخبار - تجلیل از فرماندهان انتظامی سیرجان

منبع: - بازدید: 691
تجلیل از فرماندهان انتظامی سیرجان

خلاصه

منطقه ویژه اقتصادی سیرجان به مناسبت روز نیروی انتظامی پذیرای جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی بود.


متن کامل

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان مدیرعامل منطقه ویژه به مناسبت روز نیروی انتظامی از فرماندهان انتظامی شهرستان سیرجان قدرانی کرد. در این مراسم که روز گذشته برگزار شد نصرت اله ضیاء شهابی مدیرعامل منطقه، محمد ابراهیم نوربخش عضو هیات مدیره منطقه، سرهنگ محمد رضا ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان و جمعی از پرسنل انتظامی شهرستان سیرجان حضور داشتند.

در این جلسه نصرت اله ضیا شهابی و سرهنگ ایران نژاد نکاتی درباره ی اهمیت و جایگاه نیروی انتظامی یادآور شدند.  در ادامه لوح یادبودی به نشانه تقدیر از نیروی انتظامی به جناب سرهنگ ایران نژاد تقدیم شد. در این تقدیر آمده:

 آرزوي همیشگی انسان‌ها، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است. نیروي انتظامی نیازیک جامعه ي آرمانی است و اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درجوامع تاکید دارند. نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه‌هاي ظلم وفساد می کوبد تا ارمغان آورعدالت وآرامش باشد. اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط  ثمره‌‌‌ي حضور نیروي انتظامی درجامعه است. بدین‌‌وسیله ضمن بزرگداشت هفته‌ي نیروي انتظامی و سپاس ویژه از تلاشهاي صادقانه جنابعالی و همکاران گرامی ، امید برآن داریم  در استقرار نظم و امنیت و تامین آسایش عمومی و فردی همواره کوشا و پویا  باشید. (مهرماه هزار و سیصد و نود و شش).

نصرت اله ضیاء شهابی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

همچنین فرماندهان انتظامی شهرستان از کارخانه های آترود و آروین بازدید کردند.