کارخانه ها - آروین

منبع: - بازدید: 258

آروین

آروین

کارخانه فلزات تزئینی آروین در سال 1384 باهدف تامین نیاز کشور در زمینه انواع محصولات فولاد زنگ نزن ( Stainless Steel ) در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در فضائی به وسعت 15 هزار متر مربع تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ورق ، لوله و پروفیل ‌های استنلس استیل آغاز نمود.
اين شرکت با برخورداري از كادر متخصص و مجرب و بهره گیری از ماشين آلات توليدي پیشرفته به‌همراه استفاده از فن آوري جديد ، مفتخر به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و ارائه خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان در صنایع کشور می‌باشد.
در حال حاضر فعالیت این کارخانه شامل برش کویل به ورق و تسمه، تبدیت انواع ورق به ورق های Mirror و طرح دار و تولید لوله و پروفیل در سایزهای مختلف بوده که مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می گرد .
شرکت فلزات تزئینی آروین با سرلوحه قرار دادن بهبود مستمر كيفيت ، همواره كوشيده تا با توليد و تامين انواع محصولات استنلس استیل ، گامهاي موثري در عرصه رقابت كيفي با محصولات مشابه خارجي و جلب رضايت مشتری بردارد. همچنین بخش بازرگانی این شرکت با سابقه طولانی و توانمندی‌ بالا در خصوص تهیه و تامین کلیه محصولات Stainless Steel ، همواره در خدمت مصرف کنندگان قرار داشته است.
در راستای خط مشی کیفیت شرکت فلزات تزئینی آروین و تعهد سازمان به مفاد این خط مشی ،  این شرکت در آبان ماه 1391 موفق به دریافت گواهینامه  ISO 9001:2008 گردیده است.
شماره تماس این کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان 03442382070 می باشد.